Nazywam się Halina Żółtek, jestem dyplomowaną nauczycielką matematyki. Wspólnie z koleżanką Renatą Dużyk opracowałam program autorski dla klas IV - VI SP "Matematyka z komputerem". Napisałam również - za namową wydawnictwa SBM - 3 książki:
z zadaniami matematycznymi dla klas IV - VI (głównie są to łamigłówki, krzyżówki, rebusy mojego autorstwa) - zatytułowaną tak jak moja strona internetowa


oraz dwa słowniki matematyczne(w układzie tematycznym) dla klas I - III i IV - VI:

   

Zainteresowani mogą przejrzeć lekcje i testy "online", mini-programy matematyczne i gry dydaktyczne mojej "produkcji", klikając na odpowiednie pozycje w "Menu". Stąd można pobrać  układankę , prezentację (zadania tekstowe dla klasy VI) Matma na wesoło  i zadania matematyczne z poprzednich edycji Konkursu Krakowska Matematyka: etap szkolny 2006/2007 dla klas IV ,  etap szkolny 2006/2007 dla klas V oraz  zestaw zadań  zaczerpniętych z egzaminów po szkole podstawowej z lat ubiegłych (do r. 2008).
Miłej pracy i zabawy !


Powrót !

Następna strona
Zabawa z geometrii - klasy V - VI Sprawdzian po liczbach naturalnych w kl. IV - z wystawieniem oceny Sprawdzian wybranych umiejętności po kl. V SP     Sprawdzian - symulacja programu matematycznego - z wystawieniem oceny Test - liczby naturalne - zapisywanie, porównywanie różnicowe i ilorazowe, podzielność Sprawdzian - liczby naturalne - zapisywanie, podzielność; procenty; geometria - z wystawieniem oceny Ćwiczenia zamiany jednostek z zastosowaniem ułamków dziesiętnych Porównywanie ułamków zwykłych - ćwiczenia   Różne sprawdziany z zakresu szkoły podstawowej, w tym z wystawieniem oceny Kolejne sprawdziany i testy wyboru, w tym z wystawieniem oceny Określamy położenie animacji w tabeli za pomocą liczb i liter - przygotowanie do pracy z kartami odpowiedzi. Bitwa morska - komputerowa wersja gry w okręty dla 1 osoby - przygotowanie do układu współrzędnych. Ćwiczenia w znajdowaniu punktów o współrzędnych naturalnych. - ale i dla ambitniejszych uczniów - m. in. sprawdzian dla kl. IV Matematyczne linki dla uczniów SP, gimnazjum i liceum Zabawa dla najmłodszych - ciekawy skrypt dla starszych Webmajster: Halina Żółtek.
Aktualizowano: 14.12.2016 Proszę o uwagi